Witterstaetter, Elodia
Principal
Allen, Theresa
Assistant Principal
Jones, Kedrick
Assistant Principal Intern
Aranda, Yvette
Building Maintenance, Lead
Arnold, D'Lisha
Academic Support Specialist
Beard, Brian
Teacher, Fine Arts
Beasley, Latoya
Special Assignment Aide, SPED
Benson, Elizabeth
Instructional Aide, SPED
Bonner, Bwerani
ACE Site Coordinator
Brewer, Shaytoyah
Special Assignment Aide, Creative Movement
Bunger, Kylee
Teacher, 5th
Burns, Barbara
Child Nutrition Worker
Butler, Rebecca
Teacher, 4th
Capps, Stacy
Teacher, SPED
Coleman, Andrea
Long Term Substitute
Coleman, Hadlee
Instructor
Cooper, Bridgette
Building Maintenance
Corbin, Valerie
Child Nutrition Manager
Crawford, Christina
Library Aide
Crenshaw, Suzanne
Special Assignment Aide
Deloney, Arvis
Parent Involvement Aide
Duhart, Jade
Teacher, 5th
Durham-Friedman, Haley
Special Assignment Aide
Elder, Michael
Teacher, Interventionist
Ellis, Angela
Child Nutrition Worker
Ethridge, Laura
Counselor
Flint, Shirley
Child Nutrition Worker
Fuller, Tarsette
Building Maintenance & Crosswalk Guard
Glass, Chelsea
Teacher, 4th
Harrison, Jeanne
Teacher, SPED
Harrison, Monica
Coordinator of Gifted & Talented Program, Teacher
Heath, Courtney
Behavior Support Specialist
Hill, Brenda
Teacher, 4th
Hill, Denesha
Behavior Support Specialist
Hornbeck, Melinda
540 Specialist
Jack, Suzie
Instructional Aide
Jennings, Martha
Physical Therapist
Johnson, Brittany
Instructional Aide, ESSER
Jones, Holly
Teacher, Physical Education
Jordan, Donna
Speech Pathologist
Kirkham, Wes
As Needed Staff
Lewis, Mylinda
Special Assignment Aide
Loudermill, Efe
Teacher, 5th
May, Chasity
Long Term Substitute
Melton, Bethany
Teacher, SPED
Mullins, Zacarrie
Teacher, 5th
Nickerson, Nancy
Teacher, Dyslexia
Nickleberry, Quoquise
Instructional Coach
Norton, Toni
Nursing Aide
Page, Ingrid
Administrative Assistant
Parker, Lauren
Teacher, 4th
Parker, Stephanie
Instructional Coach
Pennington, Valerie
Teacher, 4th
Perez, Ammi
Teacher, 3rd
Pickings, Shamela
SPED Instructor
Ramirez, Mitchell
Long Term Substitute
Reid, Kenneth
Math Interventionist
Roberson, Shannon
Teacher, 4th, Math Interventionist
Rogers, Gayla
Interventionist
Ross, Deveonte
Teacher, 5th
Sampson, Carmen
Teacher, 3rd
Shaw, Amberly
Family Engagement Specialist
Shimanek, Gloria
Teacher, SPED
Simon, Melinda
Receptionist
Stokes, Jennifer
Teacher, 3rd
Swecker, Susan
Special Assignment Aide, SPED
Tatum, Amber
Long Term Substitute
Taylor, Alisa
Teacher, 3rd
Taylor, Alisha
Reading Interventionist
Teddleton, Wendell
Building Maintenance
Tellez, Amy
Diagnostician
Ward, Emilee
Instructor, 3rd
White, Kristina
Occupational Therapist
Whitfield, Trishia
Teacher, SPED
Willis, Krystal
Math Interventionist
Winfrey, April
Teacher, 5th
Woods, Torri
Teacher, 3rd